Image Alt

SZKŁO FLOAT I DEKORACYJNE

Szkło dekoracyjne typu lacobel świetny sposób na zaaranżowanie nowoczesnych przestrzeni. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej możesz stosować je do wielu typów wnętrz.Jednym z zastosowań może być kuchnia – dzięki gładkiej powierzchni tafli z łatwością utrzymasz szkło w czystości. Kolorowej wersji szkła możesz użyć także jako wykończenie sypialni lub salonu i stworzyć modernistyczną aranżację. Wszystko zależy od wyobraźni i powierzchni, którą dysponujesz. Bez problemu dostosujemy materiał i podpowiemy jak go użyć by wyglądał efektywnie dla Twojego projektu.

Lustro na wymiar to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie indywidualizm w projektowaniu wnętrz. Bez problemu dostosujemy taflę do twoich potrzeb.

Projektanci sięgają po lustra organizując małe i ciasne przestrzenie, tworzą przy tym efekt głębi i wizualnego powiększenia. Jest to dobre rozwiązanie do łazienek, korytarzy czy pokoi o nietypowym układzie. Lustrzane wykończenie nadaje także lekkości i nietuzinkowego stylu urządzanej powierzchni.

Lustro możesz wykorzystać też do elewacji budynku. Przy jego pomocy stworzysz na przykład niepowtarzalny efekt kameleona – domu, który dzięki lustrzanej elewacji wtapia się w otoczenie.

Szkło float ma ogromny zakres zastosowań, choć najczęściej droga do gotowego produktu wiedzie przez dodatkową jego obróbkę, taką jak laminowanie lub hartowanie.

Poprzez laminowanie 2 tafli szkła float, otrzymujemy szkło bezpieczne laminowane Poprzez proces hartowania pojedynczej tafli szkła float, otrzymujemy szkło bezpieczne hartowane, Szkło float stanowi też bazę dla innych rodzajów szkła (np. matowe szkło satynowe – czyli float o powierzchni trawionej, itp). Szyby w oknach również są najczęściej szybami typu float, choć obecnie powleka się je dodatkowymi powłokami poprawiającymi ich parametry termiczne.